سه شنبه 02 بهمن 1397اخبار
اطلاعیه
آموزش
بهداشت
تعاونی

مقایسه وزنی سه شاخص جذب گردشگر خارجی

1 بهمن 1397

نتایج یک تحقیق نشان داده است که از سه شاخص کلی مربوط به ویژگی‌های مقاصد گردشگری، یعنی «زیرساخت‌های گردشگری و فضای کسب‌وکار»، «قوانین و مقررات مربوط به گردشگری»، و «منابع انسانی، طبیعی و فرهنگی»، شاخص زیرساخت‌های گردشگری و فضای کسب و کار مانند زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی و همچنین رقابت‌پذیری قیمتی اثر معناداری در جذب گردشگر خارجی دارند.

نمایش

تجربه اتحادیه مقاصد گردشگری آمریکا

29 دی 1397

این گزارش‌ها می‌تواند برای فعالان بخش از این حیث الهام‌بخش باشد که فرصت‌های موجود در گردشگری و تحقق توسعه پایدار را بشناسند.

نمایش

اولین کتابخانه ثابت گردشگری ایران به زبانهای زنده دنیا

25 دی 1397

کتابخانه گردشگر یزد، تنها کتابخانه ثابت گردشگری جهان است که درون بنایی تاریخی موسوم به «بام یزد» واقع در مرکزی‌ترین نقطه‌ بافت جهانی این شهر واقع شده است.

نمایش

تکرار یک اشتباه در بودجه گردشگری

25 دی 1397

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای‌اسلامی در جدیدترین گزارش خود، به بررسی و ارزیابی بخش گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع‌دستی در لایحه بودجه سال ۹۸ پرداخته و یادآور شده که همچنان برای چندمین سال متوالی سهم نهادهای مختلف در توسعه گردشگری تصریح نشده است.

نمایش

گردشگری ایران، مهر برند می خورد

24 دی 1397

ولی تیموری با اشاره به جزئیات موضوع ثبت برندگردشگری ایران، گفت: «در کشورهایی دارای صنعت گردشگری قدرتمندی هستند از تصویر و لگو مشخص و ثابتی بر روی کالا و خدماتی که به گردشگران ارائه می دهند، بهره می برند تا متقاضیان با اطمینان از صحت و سلامت از آنها استفاده کنند.»

نمایش

آدرس ناقص به توسعه گردشگری

22 دی 1397

«گردشگری می‌تواند جایگزین نفت شود»؛ جمله‌ای آشنا که هر از چندگاهی از زبان مسوولان مختلف شنیده می‌شود اما در عمل، گردشگری در ایران حتی به اندازه خودش هم نتوانسته درآمدزایی کند.

نمایش
آرشیو اخبار >>
اتحاديه هتلداران تهران در سال 1328 همزمان با رشد و توسعه فعاليتهاي جهانگردي راه‌اندازي شد، از زمان تأسيس آن يکي از قديــمي‌ترين اتحاديه‌ها در کشور محسوب مي‌شود. و نقـش مؤثر و بسزايي در توســعه هتلها ، و نیــز کمک به تصويب قوانين مرتبط با اين صنعت و کاهش قوانين دست و پا گير داشته است.

اتحادیه از زمان تأسیس تا کنون فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشته است.
اطلاعات تهران
ادارات و سفارتخانه ها
صرافی ها
جاذبه های گردشگری
آژانسها ی مسافرتی
تور مجازی
جاذبه های گردشگری
گالری تصاویر
میدان هفت تیر - میدان بهار شیراز
ضلع شمال شرقی میدان - شماره 141
صندوق پستی : 193-15745
021-88865286
©2018 Tehran Hoteling, All Right Reserved